Med SPORT 24 KLUBSALG kan du overlade alt det praktiske til os.

Vi har mange års erfaring i at levere og håndtere bestillinger på bl.a. spilletøj, profilbeklædning, julegaver til personalet eller tøj til efterskolen.

Vi har samlet alt det bedste i vores kataloger.

Skal vi hjælpe dig?

God fornøjelse med katalogerne.

STYRK HELE TEAMET

Med SPORT 24 har du en erfaren medspiller, 
når der skal bestilles nyt spilletøj.

 

Via vores unikke sportsunivers har vi mulighed for at favne alle processer i ordren – lige fra bestilling og håndtering til direkte betaling og levering.

 

Uanset om den står på kamp eller træning, betaler det sig at have det rette udstyr.

Vi samarbejder med de førende brands inden for sportens verden, og klæder en stor vifte af landets klubber på fra top til tå.

Vi er Danmarks førende klubleverandør med SPORT 24 på holdet er I sikret de bedste betingelser på og udenfor banen.

Vis dine medarbejdere,
at de er påskønnet!

Gå på opdagelse i vores firmagaveunivers, så er du sikker på, at dine medarbejdere kan vælge gaver, der glæder. 

 

Vi har gjort det nemt for dig at finde de rette firmagaver til dine ansatte, uanset om det er til jul, et jubilæum eller en anden særlig anledning. 

 

Skal vi spille sammen om gaverne til jeres virksomhed i år

 

Kontakt en af vores lokale forhandlere her👇

 

OBS: Bemærk at alle priser er vist ekskl. moms

Skab fokus på dine relationer med særlige kundegaver! 🎁

Bliv inspireret af vores nøje udvalgte kundegaver. Uanset om det drejer sig om at værdsætte, anerkende eller fejre, så lad vores udvalg af gaver være din vej til mere meningsfulde relationer og vellykkede forbindelser.

 

Vi har samlet et udpluk af gaver som både egner sig til store som små begivenheder.

 

Tag det første skridt mod at styrke dine forretningsrelationer og lad os hjælpe dig med at vælge de perfekte kundegaver.

 

OBS: Bemærk venligst, at priserne er angivet ekskl. moms.

PÅSKEN 2024🐣

Vi har samlet de mest lækre påskehilsner i dette katalog.

 

Lad dig inspirere, og kontakt os gerne for spørgsmål, råd eller vejledning


Vil du vide mere, eller bestille en af de lækre påskehilsner?


Så kontakt en af vores forhandlere lige her

OBS: Bemærk at alle priser er vist ekskl. moms

TEEJAYS 2023

Profilbeklædning og firmatøj er én af mange måder hvorpå I kan blive set i lokalområdet. Vi er selv lokale og ved hvad det betyder at vise jeres navn og image på en god måde.

Vores kendskab til lokalområdet kan komme jer til gode, når vi sammen kan skræddersy den bedste løsning for netop jeres arbejdsplads.

Skal vi også hjælpe jer i mål?

Så kontakt en af vores forhandlere lige her

Vi glæder os til at høre fra jer!

RACKET 2023

Vi har samlet det bedste fra vores leverandører indenfor Racket, og står klar til at hjælpe jer med nyt udstyr. 

Hvad enten I er til padel, badminton, bordtennis eller tennis, så står vi klar til at hjælpe jer, og give jer et godt råd med på vejen. 

God fornøjelse med folderen! 

OBS: Bemærk at alle priser i kataloget er vist både ekskl. og inkl. moms. 

Find din lokale SPORT 24 Klubsalg Forhandler

SPORT 24 Aalborg City
Bredegade 2
9000 Aalborg
Tlf.: 98121622
aalborgcity@sport24.dk

SPORT 24 Aars
Himmerlandsgade 56
9600 Aars
Tlf.: 98623699
aars@sport24.dk

SPORT 24 Billund
Gammelbro 38
7190 Billund
Tlf.: 73709549
billund@sport24.dk

SPORT 24 Farum
Farum Bytorv 44
3520 Farum
Tlf.: 44953109
farum@sport24.dk

SPORT 24 Grindsted
Nørre Torv 1
7200 Grindsted
Tlf.: 75320001
grindsted@sport24.dk

SPORT 24 Hadsund
Butikstorvet 53
9560 Hadsund
Tlf.: 98574133
hadsund@sport24.dk

SPORT 24 Haderslev
Bispegade 15
6100 Haderslev
Tlf.: 30213350
haderslev@sport24.dk

SPORT 24 Haslev
Jernbanegade 35
4690 Haslev
Tlf.: 56315632
haslev@sport24.dk

SPORT 24 Herning City
Bredgade 19
7400 Herning
Tlf.: 72185585
herningcity@sport24.dk

SPORT 24 Hobro
Adelgade 35
9500 Hobro
Tlf.: 30211010
hobro@sport24.dk

SPORT 24 Holstebro
Nørregade 30
7500 Holstebro
Tlf.: 97412244
holstebro@sport24.dk

SPORT 24 Ikast
Strøget 19
7430 Ikast
Tlf.: 97153495
ikast@sport24.dk

SPORT 24 Køge Strædet
Rådhusstrædet 4D
4600 Køge
Tlf.: 56663050
koege@sport24.dk

SPORT 24 Lemvig
Vestergade 4
7620 Lemvig
Tlf.: 97820022
lemvig@sport24.dk

SPORT 24 Nexø
Strandgade 3
3730 Nexø
Tlf.: 56491050
nexo@sport24.dk

SPORT 24 Nykøbing F.
Jernbanegade 2
4800 Nykøbing Falster
Tlf.: 54822244
nykoebingf@sport24.dk

SPORT 24 Rudkøbing
Østergade 35 
5900 Rudkøbing
Tlf.: 62511243
rudkoebing@sport24.dk

SPORT 24 Skagen
Sct. Laurentii Vej 38 C
9990 Skagen
Tlf.: 98444585
skagen@sport24.dk

SPORT 24 Skanderborg
Adelgade 61
8660 Skanderborg
Tlf.: 30213370
skanderborg@sport24.dk

SPORT 24 Skive
Nørregade 15
7800 Skive
Tlf.: 97512200
skive@sport24.dk

SPORT 24 Skjern
Bredgade 66
6900 Skjern
Tlf.: 97350337
skjern@sport24.dk

SPORT 24 Struer
Østergade 25 
7600 Struer
Tlf.: 97853442
struer@sport24.dk

SPORT 24 Tønder
Storegade 11
6270 Tønder
Tlf.: 74181005
toender@sport24.dk

SPORT 24 Vejen
Nørregade 22
6600 Vejen
Tlf.: 30213240
vejen@sport24.dk

SPORT 24 Vejle Strøget
Søndergade 13
7100 Vejle
Tlf.: 75827357
vejlestroeget@sport24.dk

SPORT 24 Viborg
Sct. Mathias Gade 29
8800 Viborg
Tlf.: 30213220
viborg@sport24.dk